ANUNT SELECTIE DOSARE POST CONTRACTUAL DESERVENT BULDOEXCAVATOR

PRIMARIA COMUNEI SARMIZEGETUSA

Nr. _______  din  05.09.2024

PROCES – VERBAL

La selectia dosarelor pentru postul de

Muncitor calificat, treapta I – deservent buldoexcavator-

După expirarea termenului de depunere a dosarelor de înscriere, respectiv data de 03.09.2024 ora 16:00,  comisia de concurs, numită prin Dispozitia primarului nr.103 din 20.08.2024  întrunită astăzi, 05.09.2024, a procedat la verificarea îndeplinirii condiţiilor de către candidaţii înscrişi la concursul pentru ocuparea funcţiei de execuţie vacanta de personal contractual – Muncitor calificat, treapta I – deservent buldoexcavator-  în cadrul Compartimentului Proiecte Europene din cadrul Primariei Comunei Sarmizegetusa (perioada determinata), organizat în baza propunerii Compartimentului de resort nr.1559/20.08.2024 şi aprobata de către primarul comunei Sarmizegetusa.

Componenţa comisiei de examen/concurs este următoarea:

Preşedinte:  –   Socaciu Aurora Gina  – avand functia de inspector superior; în cadrul compartimentului Contabilitate si Resurse Umane;

Membri :   –   Bugariu Simona Nicoleta- avand funcţia de Secretar General în cadrul primariei comunei Sarmizegetusa

–   Bora Valentin Eduard – avand funcţia de inspector principal în cadrul compartimentului Urbanism si Achizitii publice;

Secretariatul comisiei de examen/concurs este asigurat de către Braila Alina- Andreea  – avand funcţia de referent in cadrul compartimentului agricol .

Comisia de concurs/examen comunică următoarele rezultate ale selecţiei dosarelorde înscriere:

Nr.

Crt.

Nr.dosar depus

Functia contractuala scoasa

la concurs

Rezultatul selectiei

dosarului

Motivul respingerii

dosarului

1.

1610 din 29.08.2024

Muncitor calificat, treapta I

ADMIS

Depunerea contestaţiilor privind rezultatele selecţiei dosarelor de concurs se depun la secretariatul comisiei de soluţionare a contestaţiilor pana în data de 06.09.2024

până cel mai tarziu ora 12:30

Proba scrisă va fi susținută în data de 12 septembrie  2024, ora 10 la sediul Primariei comunei Sarmizegetusa.

Afişat astăzi, 05.09.2024, ora 12 la sediul Primariei Comunei Sarmizegetusa și pe pagina de internetwww.comuna-sarmizegetusa.ro.

COMISIA DE CONCURS:

Preşedinte:    Socaciu Aurora Gina_____________

Membri :     Bugariu Simona Nicoleta___________

Bora Valentin Eduard _____________

Secretar comisie : Braila Alina – Andreea______________

Posted in Cariere, FĂRĂ CATEGORIE.